Kayıklar Yağlı Boya Kanvas Tablo Remzi Taşkıran 40x50cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
İstanbul'un eşsiz manzarasını kahverengi tonlarda tonlarındaki etkileyici detaylarla süsleyen tuval üzeri yağlı boya "Kayıklar" kanvas tablo, sergilendiği her ambiyansı adeta bir vahaya dönüştürecek. Bu çarpıcı İstanbul manzarası, şehrin bütün güzelliğini ve görkemini duvarlarınıza taşıyor. Sıcak tonların hakim olduğu eserde, İstanbul'da sıradan bir görüntü olan kayıklar ve kıyıya bağlanan balıkçı tekneleri ön plana çıkarken muşteşem boğaz manzarası da bu güzelliği tamamlıyor.

Gece gündüz hareketli kentin güzel kıyı manzarası ve etkileyici renk seçimi, İstanbul'un büyüsünü yakalayan diğer unsurlarla tamamlanıyor. Bu muhteşem İstanbul manzaralı kayıklar tablosu ile İstanbul'un güzelliğini yaşarken şehrin bir parçasını da yaşam alanlarınıza getirmenin keyfini yaşayın. İster anlamlı bir ev hediyesi olarak, isterseniz kendi koleksiyonunuz için çarpıcı bir sanat eseri arıyor olun, bu İstanbul tablosunun sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.
  • Remzi Taşkıran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 40 x 50 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions50 x 50 cm (19.6 x 19.6 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...