Kabe Çevresinde Rahman Suresi Mavi Hat Tablo 100x100 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine akrilik Kabe etrafına el yazması Rahman Suresi İslami hat kanvas tablo, evinize şıklık getirecek harika bir sanat eseridir Duvarlarınızı süslemeye hazır el yazması Rahman Suresi ile İslami hat sanatının güzelliğini keşfedin. Bu çarpıcı eser, karmaşık detayları ile her ev veya ofis dekorasyonuna güzel bir katkı olacak. Beyaz yazısı, mavi ve yeşilin canlı renkleri ve ince detaylarıyla Kabe görüntüsünün etrafına ustalıkla yazılan bu duvar sanatı, gören herkesin hayran bakışlarını üzerine çekecek. Rahman Suresi, dünyadaki Müslümanlar tarafından saygı duyulan en sevilen Kuran ayetlerinden biridir. Arapça kaligrafi ile yazılmış, Allah'ın nimetlerini, merhametini, hidayetini ve insanlığa olan sevgisini güçlü bir şekilde hatırlatmaktadır. Eser, kaliteli tuval üzerine yüksek kaliteli akriliklerle oluşturulmuştur. Karmaşık tasarım, parçaya derinlik ve doku katan detaylarla ve ustalıkla elde yapılmıştır. Bu sanat eserinin özünde, ona her baktığınızda Allah'ın merhametini ve lütfunu hatırlatan derin bir mesaj vardır.
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...