İstiklal Caddesi'nde Kış Tuval Üzeri Yağlı Boya Tablo Remzi Taşkıran 30x40 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sanat koleksiyonunuza benzersiz ve anlamlı bir eser katmak isteyen bir sanat tutkunuysanız, Remzi Taşkıran imzalı "İstiklal'de Kış" yağlı boya tablosu sizin için doğru seçim olacaktır. İstanbul Beyoğlu'ndaki İstiklal Caddesi'nde güzel bir kış manzarasını evinize getiren bu İstanbul merkezli eser, tuval üzerine yağlı boya ve canlı renkleriyle duvarlarınıza göz alıcı bir etki yapacak.

Sanatçı Remzi Taşkıran, İstanbul'un dur durak bilmeyen enerjisini, İstiklal Caddesi, Taksim ya da Beyoğlu denildiğinde herkesin aklına ilk gelen simgelerden biri olan kırmızı tramvayları, el ele gezen çiftleri ve rengarenk binaları soyut tarzda bir araya getirirken, kırmızı ve beyaz tonların yarattığı zıtlık, sanat eserine zarafet katarak onu diğer tablolardan ayırarak bakışları üzerinde topluyor. İstanbul İstiklal Caddesi kış manzarası kanvas tablo tutkuyla yaratıldı.

Bu anlamlı sanat eseri, herhangi bir gündelik sohbette kolayca odak noktası haline gelecek güçlü bir eserdir. Oturma odanızın duvarına yerleştirin ya da ofisinizin duvarlarını süsleyin, bu İstanbul yağlı boya tablosu kesinlikle gururla sergileyebileceğiniz bir duvar sanatı olacaktır. Seyahat tutkunu sevdikleriniz ya da İstanbul tutkunu tanıdıklarınız için bir ev hediyesi olabilecek bu parça sanatı takdir eden herkes için odak noktası olma garantili modern bir çalışmadır.
  • Remzi Taşkıran
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 30 x 40 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistRemzi Taskiran / Oil Painting Artist
Dimensions30 x 40 cm (11.8 x 15.7 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...