İstanbul Kolajı Osmanlı Saray Halısı Desenli Kanvas Tablo 97x160 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Geleneksel el dokuması Osmanlı ve İran halılarında kullanılan canlı motiflerle süslenmiş bu farklı tasarım kırmızı ve mor ağırlıklı renkleri, ince detaylarıyla, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen uzun ve zengin bir tarihe sahip İstanbul'u tüm ihtişamıyla gözler önüne seriyor. Çiçek desenleriyle süslenmiş Osmanlı Halısının arka planı oluşturduğu "İstanbul Kolajı" kanvas tablo, şehrin dinamizmini yakalayan canlı renklerle bu benzersiz semte benzersiz bir bakış sunuyor.

El dokuması Osmanlı halısı desenli akrilik tablo bulunduğu her ortamı aydınlatırken, dinamizm katan kırmızı ve mor tonlarla zıtlık yaratan sarı altın renkler, bu anlamlı eseri ev dekorunuzun geri kalanından farklı kılacaktır. Oturma odanıza, mutfağınıza ya da koridorunuzda sergilemeyi seçin, her duvarın odak noktası haline gelecek bu eşsiz dekorun, evinizde ya da ofisinizde değerli bir hazine olacağından emin olabilirsiniz. İstanbul kolajı duvar dekoru ile muhteşem İstanbul şehrinden bir parçayı da evinize getireceksiniz.
  • Esra Dehar
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik
  • 97 x 160 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistEsra Dehar / Oil Painting Artist
Dimensions100 x 160 cm (39.3 x 62.9 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...