İhlas Felak Nas Kafirun 4 Kul Kufi Kanvas Tablo 98x82 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Doğal kağıt üzerine akrilikle yazılmış 4 Kul koruyucu sureler kufi hat eseri, canlı tasarımı ve altın renklerinin benzersiz uyumuyla evinize güzellik katacak. İhlas, Felak, Nas ve Kafirun koruyucu sureleri yazılı ve altın varak işlemeli kufi hat eseri herhangi bir odaya zarif bir İslami eser eklemenin mükemmel bir yoludur. 4 Kul İslami hat duvar sanatı, doğal kağıt üzerine el işçiliğiyle işlenmiştir ve kesinlikle her odayı göz alıcı bir alana çevirecektir. Çarpıcı eser, her alanda göz alıcı parlak altın renklerine sahiptir. Bu İslami dekor Kuran'dan dört güçlü sureyi İhlas, Nas, Felak ve Kafirun surelerini tasvir ediyor. Elle yazılmış bu kaligrafi eserinin her kalem darbesi evinize veya ofisinize bir denge duygusu getirir. Boş bir duvarı anlamlı bir hat sanatıyla doldurmak veya herhangi bir odaya dinginlik katmak istiyorsanız, bu İslami duvar sanatı doğru seçimdir. 
  • Selma Altıparmak 
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak 
  • 82 x 93 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...