Hu Allah 3 Boyutlu Altın Renkli Kanvas Duvar Dekoru 88x88 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine altın varakla yazılmış Hu Allah 3 boyutlu modern kanvas tablo, evinize özel bir zarafet getirecek bir sanat eseridir. Hu Allah İslami hat duvar sanatı, evinize güzellik ve incelik katacak, ev dekorunuzun enfes bir parçası olacak. Modern hat tarzındaki altın tonlar kesinlikle her odanın en önemli parçası olacak. Hediye olarak veya kendi eviniz için tercih edilebilecek bu muhteşem duvar sanatı, yaşam alanınıza sıcaklık ve neşe getirecek. Eşsiz kaligrafisi, bir huzur ve sükunet duygusu uyandırarak onu her İslami ev dekorasyonu için ideal bir seçim haline getiriyor. Altın tonlarının koyu arka planla birleşimi, bu duvar sanatına gerçekten büyülü bir his vererek her odaya mükemmel şekilde uyum sağlamasını sağlar. İster oturma odanızda ister salon ya da ofis duvarınıza asın, zamansız tasarımı evinize lüks bir zarafet katacak. Çarpıcı Hu Allah duvar sanatı, bir dekorasyon parçasından daha fazlasıdır. Bu, inancın ve sevginin bir ifadesi ve hayatımızdaki ilahi varlığın bir hatırlatıcısıdır. Duvarınıza asarken bir an için Allah'ın her zaman yanımızda olduğunu ve bizimle ilgilendiğini unutmayın. Zamansız güzelliği ve güçlü hissiyatı ile hazine olarak saklayacağınız bir parçadır. Güzel tasarımı ve güçlü mesajı, her odayı büyülü bir yere dönüştürerek huzur ve memnuniyet duygusuyla dolduracak. Bu detaylı tuval sanatının evinize neşe ve dinginlik getirmesine izin verin. 
  • Amin 
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak 
  • 88 x 88 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 5-10 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...