"Hiç" Sufizm İslami Kaligrafi Duvar Dekoru 80x110

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Doğal el yapımı ince aharlı kağıt üzerine klasik tarzda el yazması "Hiç" İslami hat duvar dekoru sade ve çarpıcı tasarımıyla evinize hoş bir dokunuş katacak. Geleneksel Arapça kaligrafi hat sanatı ile oluşturulan bu el yapımı İslami eser muntazam şekildeki yazımı ve şık tasarımıyla klasik ya da modern temalı ev ve ofisler için harika bir seçimdir. Sufizm felsefesinde derin bir anlam ifade eden "Hiç” İslami hat sanatı her ortama huzur ve renk katacak. Tasavvuf felsefesinden ilham alan minimal tasarımıyla bu eşsiz kaligrafi sanatı, sergilendiği her duvarda bir rahatlama havası sunacaktır. Geleneksel tezhip sanatının basit güzelliğini yakalayan bu eser el yapımıdır. Geleneksel hat ve tasavvuf felsefesinin mükemmel uyumu, duvarınızda eşsiz bir parça olacak
  • Selma Altıparmak
  • Doğal aharlı kağıt üzerine is mürekkebi
  • 80 x 110 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeOriginal Artwork is Produced, (3-5 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...