Haliç Altın Boynuz İstanbul Manzarası 60x140 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
İstanbul manzaralı yağlı boya tablosu, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak uzun ve zengin bir tarihe sahip İstanbul'un ikonik sembollerinin şık bir tasvirini yapıyor. İstanbul kanvas tablo, İstanbul gece yaşamını ve kültürünü herhangi bir ev veya ofis dekorasyonuna eklemenin zarif bir yoludur. Misafirleriniz harika İstanbul şehrinin çarpıcı manzarasına hayran kalırkenbu eser sizi İstanbul'un günlük yaşantısının kalbine götürecek. Bu İstanbul şehir sanatında öne çıkan canlı renkler, ikonik İstanbul silüetinin sıcak tonlarını vurgulayarak, unutulmaz şehir atmosferini yakalamayı mümkün kılıyor. Ortaköy Camii'nin minareleri ve detayları her eve benzersiz bir şıklık katar. İstanbul tarihi yarımada manzaralı duvar sanatının sizi güzel İstanbul şehrine götürmesine izin verin ve size kendi evinizin rahatlığında bu güzel deneyimleri hatırlatmasını sağlayın. Göz alıcı manzarasıyla her ortamda parıldayacak bu İstanbul Tarihi Yarımada manzaralı tuval sanatı, koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz değerli bir eser olmakla beraber her dekora eşlik edecek mükemmel bir parçadır. Ofiste, oturma odasında, salonda ya da mutfakta sergileyin, gören herkesin hayran kalacağı bir parça olacak. Bu eşsiz İstanbul manzarasıyla, şehrin güzelliğini evinize getirin. Sevgiyle üretilmiş, el yapımı bu tuval eser, her odaya bir enerji ve zarafet kıvılcımı katacak.
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 60 x 140 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistMustafa Eldeniz / Oil Painting Artist
Dimensions60 x 130 cm (23.6 x 51.2 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...