Ebru Kağıdı Üzerine Kufi Fatiha Suresi Mavi Hat Tablo 60x110 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Ebru sanatıyla hazırlanan el yapımı kağıt üzerine, kufi yazım stiliyle elde yazılan Fatiha Suresi, misafirlerinizi hayran bırakacak zarif bir duvar dekorudur. Tasarımıyla dikkat çeken ve Fatiha Suresi'nin mesajını öne çıkaran, ince işçilik ürünü kufi İslami hat sanatı altın varaklı detaylarıyla, canlı renkleri ve dokusuyla eşsiz bir görünüme sahiptir. Her harfin adeta başlı başına bir sanat eseri olduğu bu sofistike kufi hat eseri, zamansız ve mekansız bu İlahi sözün güzelliğini hatırlatıyor. Sevgiyle hazırlanmış bu İslami hat el yazması detaylara gösterilen öneme ve el yapımı kağıdından, mavi ve siyahın uyumuna kadar her unsur, etkileyici bir İslami sanat yaratmak için özenle tasarlanmıştır. Bu çekici İslami hat el yazması, evinize ilahi bir huzur ve zarafet dokunuşu getirerek her odayı kutsal bir alana dönüştürme özelliğiyle, evinizin hayranlık uyandıran değerli bir parçası olacaktır.
  • Selma Altıparmak
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 60 x 110 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Custom Art Production TimeOriginal Artwork is Produced, (3-5 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...