Çift Başlı Selçuklu Kartalı

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Demirden yapılma çift başlı kartal dekoratif aksesuar, ince detayları ve usta demir işçiliğiyle, evinize ve ofisinize benzersiz bir hava katacak. Dekoratif amaçlı da kullanabileceğiniz Selçuklu Kartalı demir aksesuar boyutlarına rağmen sergilendiği her alanda dikkati çekebilecek anlamlı bir parça. Sanatsal ve estetik şekilde tasarlanmış Selçuklu Devleti'nin de simgesi olan çift başlı kartal figürlü biblonun detayları elde incelikle işlenirken, hem anlamlı bir sanat eseri hem de ortamınıza tarihten bir parçayı getirerek onu renklendirecek, ev veya ofis ortamlarınıza şık bir dokunuş katacak. Çağrıştırdığı güç gibi kavramlarda da sevdikleriniz ve tarih severler için çok hoş ve özel bir ev hediyesi seçeneği olacak çift başlı at tüm ambiyansınızı renklendirmeye aday.
  • Demir
  • Yükseklik x Uzunluk / 14 x 14 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCoppersmithing
ArtistEirene Tower Art Gallery
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...