Hilal Başlı Bakır Alem

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Hilal başlı el yapımı bakır alem, özenle oluşturulan incelikli süslemeleri, eskitme detayları ve usta bakır işçiliğiyle, evinize ve ofisinize benzersiz bir hava katacak. Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz hilal detaylı bakır alemin yüksekliği yaklaşık olarak 44 cm ve antik dokusuyla her alanda göz alıcı olacak özel bir parça. Sanatsal ve estetik şekilde tasarlanmış dekoratif bakır alemin detayları elde incelikle işlenirken, bu anlamlı sanat eseri ortamınıza şık bir dokunuş katacak. Zarif tasarımıyla sevdikleriniz için çok hoş bir ev hediyesi seçeneği olacak bakır alem sergilendiği her ambiyansı renklendirmeye aday.
  • Bakır
  • Yükseklik 44 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCoppersmithing
ArtistEirene Tower Art Gallery
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...