Beyoğlu İstiklal Caddesi Soyut Yağlı Boya Tablo 100x100 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sanat koleksiyonunuza benzersiz ama çarpıcı bir katkı arayan bir sanat tutkunuysanız, İstanbul Beyoğlu'ndaki günlük bir manzarayı evinize getiren bu İstanbul manzarası yağlı boya tablosu sizler için ideal sanat eseridir. Çekici kanvas tablo, İstanbul'un canlı ve enerjik şehir manzarasını, Taksim meydanındaki tanıdık kırmızı tramvayları ve rengarenk binaları bir araya getirerek tuval üzerinde soyut tarzda birleştiriyor. Kırmızı ve altının yarattığı zıtlık, sanat eserine zarafet katarak onu diğer tablolardan ayırırarak bakışları üzerinde toplar. İstanbul Beyoğlu manzarası kanvas tablo tutkuyla yaratıldı. Sanatçı, İstanbul Taksim'i ve İstiklal Caddesi'nin eşsiz ambiyansını, enerji veren bir dokunuşla yansıtarak kışkırtıcı bir incelikle yakalamayı başardı. Bu büyüleyici sanat eseri, herhangi bir gündelik sohbette kolayca odak noktası haline gelecektir. Bu zarif yağlı boya tuval eser, her alanı dekore etmek ve ona biraz daha incelik katmak için mükemmel bir yoldur. Oturma odanızın duvarına yerleştirin ya da ofisinizin duvarını süsleyin, bu İstanbul yağlı boya tablosu kesinlikle gururla sergileyebileceğiniz bir duvar sanatı olacaktır. Seyahat tutkunu sevdikleriniz ya da İstanbul şehrini seven ya da sanatı takdir eden herkes için bu İstanbul Beyoğlu yağlı boya tablosu, odak noktası olma garantili çağdaş bir eserdir.
  • Tara Jahangiri
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya ve altın varak
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistTara Jihangiri / Oil Painting Artist
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...