Ayetel Kürsi ve Kelime-i Tevhid Dijital Baskı Kanvas Duvar Dekoru 100x100 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kanvas üzerine dijital baskı olan Ayatel Kürsi ve Kelime-i Tevhid İslami hat eseri, evinizi güzelleştirecek en güzel hediye olabilir. Bu çekici duvar dekoru, stile olan inancınızı göstermenin mükemmel bir yoludur. Canlı renkler ve detaylı bir Arapça hat sanatıyla bu dijital uv baskı, dekorasyonunuz nasıl olursa olsun her odada harika görünecek. Ayet el Kürsi ve Kelime-i Tevhid, İslam'da Allah'ın birliğini ve kudretini ilan eden en önemli ayetlerinden ikisidir. Bu fine art kanvas baskının misafirlerle sohbet başlatıcı olacağı ve İslam'a olan bağlılığınızı hatırlatacağı kesin. İslami poster, tüm karmaşık ayrıntıları özenle korunarak yüksek çözünürlükte aslına uygun olarak dijital UV tekniğiyle basılmıştır. Ölçüleriyle çoğu alanı için mükemmel boyuttadır. Nasıl sergilemeyi seçerseniz seçin, bu giclee fine art baskı inanç ve güzelliğin güçlü bir ifadesi olacaktır. Sıkıcı ve sıradan duvar sanatına elveda deyin ve inançlarınızı hem göz alıcı hem de anlamlı bir şekilde gösterin. Bu el yapımı İslami kanvas baskı, Alman üretimi baskı makineleriyle yapılmış olup ayrıntılara olağanüstü özen gösterilerek üretilmiştir.
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine UV baskı
  • 100 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistAmin / Caligrapher
Dimensions100 x 100 cm ( 39.3 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...