Ayetel Kürsi Lila Renkli Modern Kufi Hat Eser 60x60cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Lila renkli doğal kağıt üzerindeki altın varak süslemeleri ve beyaz renkli hat sanatıyla çok özel bir eser olan Ayetel Kürsi lila renkli modern kufi hat eseri, her ev ve ofiste ziyaretçilerin favorisi olacak. Kufi yazım tarzı ile elde üretilen eser, Kuran'ın en güçlü ayeti olan Ayatel Kürsi'yi çarpıcı bir şekilde vurguluyor. Bu göz alıcı duvar sanatı, ayrıntılı kufi yazısını mükemmel bir şekilde sergileyen beyaz,altın ve lila tonlarını kullanıyor.

“Allah en büyüktür, eşi benzeri yoktur” mesajını taşıyan bu Ayet El Kürsi tablo, korumayı ve ilahi rehberliği öne çıkartıyor ve alanınızın merkezinde yer alan bu kufi hat sanatıi, sizi ve ambiyansınızı bu ikonik ayetin pozitif enerjisiyle çevreliyor. Modern bir İslami sanat olan bu güzel duvar süsü, gelecek nesiller için bir zarafet ve huzur duygusu getirecek.

Bu muhteşem Ayet El Kürsi islami duvar sanatıyla inancınızı gösterin. İster oturma odanıza, ister yatak odanıza, ister ofisinize asın, her zaman Allah'ın lütfunu ve O'nunla olan manevi ilişkinizi hatırlatan bu duvar sanatını hemen edinerek alanınıza anlamlı bir İslam dokunuşu katın.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik ve altın varak
  • 60 x 60 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
Dimensions60 x 60 cm ( 23.6 x 23.6 inches)
Custom Art Production TimeThis Artwork Is Sold Out
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...