Ayetel Kürsi Eski Arapça Hat Kırmızı Duvar Dekoru 100x70 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
El yapımı kağıt üzerine eski Arapça el yazması Ayatul Kürsi hat eseri, Kuran'ın en güçlü surelerinden birini şık bir tasarımla birleştiriyor ve evinizi bu güzel İslami duvar sanatı ile süslüyor. Bu çarpıcı Ayetel Kürsi tablosu ruhunuzu yükseltecek ruhani, sakinleştirici bir his sağlayarak evinizdeki her odaya güzel bir katkı sağlayacaktır. “Kuran'ın Tahtı” olarak yorumlanan Ayetel Kürsi hat sanatı, çarpıcı mesajını veriyor. Ayet El Kürsi İslami hat eseri sadece estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda herhangi bir Müslüman için ideal bir ev dekorudur. Tanrı'nın varlığının ve merhametinin bir hatırlatıcısı olarak hizmet eder ve güçlü sözleri, onları okuyan herkese yol gösterebilir. Ayetel Kürsi'nin mesajı, sıkıntı ve umutsuzluk zamanlarında paha biçilmez olduğunu kanıtlayan inançi umut ve güvenden bahseder. Ayatul Kürsi Kuran duvar sanatı, her odaya huzur, uyum ve memnuniyet getirecek mükemmel bir parçadır. Bu güzel ve anlamlı İslami duvar sanatı ile İslam'ın ruhani öğretilerine olan takdirinizi gösterin.
  • Selma Altıparmak
  • Doğal kağıt üzerine akrilik mürekkep
  • 100 x 70 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCalligraphy Art
ArtistSelma Altıparmak / Calligrapher
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...