Aya Sofya Cami'nin Kubbeleri Kanvas Tablo 80x100cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine yağlıboya eşsiz Ayasofya Cami kubbeleri kanvas tablo, her tarifsiz bir dokunuş katacak. Sıcak tonların ağırlıkla kullanıldığı Ayasofya Cami yağlıboya tablo, Müslüman aleminin olduğu kadar Hristiyan ibadetinin de simgesidir. Ayasofya ev dekoru, MS 537'den beri ayakta olan bu görkemli yapının güzelliğini ve ihtişamını her detayıyla yakalar. Tarihi yapının ve kubbesinin ince detaylarını yansıtacak şekilde büyük bir özenle el yapımı tablo, Ayasofya'nın zamansızlığını ve zarafetini simgeleyen beyaz mermeri, yeşil kubbeleri ve bronz duvarları ortaya çıkarıyor. Gören herkesi kendine hayran bırakacak eser, evinizdeki her duvara mükemmel bir ek olacaktır. Oturma odası, salon, mutfak hatta ofisinizde sergileyebileceğiniz bu harika Aya Sofya tablosuyla İstanbul'un özünü evlerinize taşıyın.
  • Mustafa Orhan
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 100 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
Dimensions80 x 100 cm (31.5 x 39.3 inches)
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...