Vav Nazar Ayeti Altın Varaklı Duvar Dekoru 23x29 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Etkileyici altın renklerle ışıldayan el yazması Vav Nazar Ayeti yaprak sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Bu Nazar Dua'sının sergilendiği her yerde, herkesi zengin İslam kültürünün güzelliği, ustalıklı el işçiliği ve tasarımıyla etkileyecek. Bu eşsiz ev dekoru, kauçuk ağacı yaprağı olarak bilinen, özenle seçilmiş "Ficus Elastica" yaprağı üzerine tamamen elde işlenmiştir. Negatif enerjiye karşı geleneksel bir dua olan Nazar Dua'sı akrilikler ve altın varak kullanılarak oluşturulmuştur. Nazar Ayeti yaprak sanatı, renklerin canlı olması için en kaliteli sanat malzemeleriyle ve özenle üretilmiştir. Bu geleneksel sanattaki her bir kauçuk ağacı yaprağı elde oyulmuş ve daha sonra yetenekli zanaatkarlar tarafından detaylara büyük özen gösterilerek yine elde boyanmıştır. Bu şık ve güçlü eserle evinize veya ofisinize ihtiyaç duyduğu korumayı verin. Sadece sergilendiği alana anlamlı bir katkı yapmakla kalmayıp, sevdikleriniz için özel bir hediye seçeneği de olacak.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 23 x 29 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...