Türk Çini Desenli Etnik Kanvas Tablo 65x71 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Tuval üzerine geleneksel Türk çini moriflerinden oluşan etnik tarzdaki tuval tablo, evinize özel bir şıklık getirecek harika bir sanat eseridir Renkli desenlerden oluşan resim, duvarlarınızı renklendirmek için benzersiz bir şey arayanların ihtiyacı olan sanat eseridir. Karmaşık renklere sahip bu inanılmaz yağlı boya tablo, büyüleyici tasarımıyla duvarlarınıza aydınlatacak ve gerçekten çarpıcı bir görsel etki yaratacaktır. Etkileyici bir tasarım yaratmak için bir araya gelen özenle seçilmiş renkler ve desenler tamamen el yapımı olup renklerin ve desenlerin kombinasyonu duvarlarınıza hayat verecek. Herhangi bir odada bir konuşma başlatıcı parça olacak ve evinize enerjik ve modern bir his verecek. Duvarlarınıza renk katmak için bu modern soyut duvar sanatını oturma odanıza veya yatak odanıza asın. İlham vermek ve keyif almak için bir çocuk odasına yerleştirin. Bu renkli desenlerle bezeli etnik tablo ile yaşam alanlarınıza tazelik ve enerji getirin. Evinize biraz canlılık katmanın mükemmel bir yolu. Bu modern sanatı edinin ve duvarlarınızı yepyeni bir seviyeye taşımasına izin verin.
  • Esra Dehar
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 65 x 71 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedOil Painting
ArtistEsra Dehar / Oil Painting Artist
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 10-14 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...