Tezhip Süslü Besmele Yaprak Sanatı Kırmızı 21x35 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kırmızı ve mavi tonların uyumuyla el yazması Besmele İslami hat yaprak sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Kelimenin tam anlamıyla "Tanrı'nın adıyla" anlamına gelen Besmele/Bismillah yazısı ustalıkla yazılan ve altın varak renkleriyle parıldayan çarpıcı bir tasarıma sahiptir. Dikkat çekici bu yaprak sanatının, onu gören herkesi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Özenle ve detaylara dikkat edilerek oluşturulan bu kırmızı ve mavi renkli Besmele yaprak sanatı, her İslami dekorasyon teması için şık bir seçimdir. Her alana özel bir dokunuş katacak ince ayrıntılarla muhteşem bir tasarıma sahiptir. Yaprak eseri, size ve ailenize daima Tanrı'yı her şeyin önüne koymanızı hatırlatmanın ideal bir yoludur. Göz alıcı tasarımıyla bu modern dekoratif duvar sanatı, oturma odanızın veya mutfağınızın öne çıkan parçası olacak. Canlı ve kişilik dolu bu İslami ev dekorasyonu, kendisine özgü tarzı ve tasarımıyla her türlü sanat koleksiyonuna güzel bir eklenti olacak. Dikkat çekici tasarımından, karmaşık detaylarına kadar bu duvar sanatı kesinlikle bir sohbet başlatıcı olacak. Güçlü bir mesaj taşıyan bu ender yaprak sanatı ile inancınızı gösterin.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 21 x 35 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...