Tezhip Süslemeli Ya Fettah Yaprak Sanatı 21x33 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sade ancak etkileyici tasarımıyla dikkat çeken el yazması Ya Fettah yaprak sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Eşsiz el yapımı yaprak oyma sanatı, çarpıcı bir eserdir. Bı yaprak sanatı eseri Ficus Elastica olarak da bilinen gerçek kauçuk bitkisi yaprağı üzerine akrilikle ustaca elle yazılmış, Kur'an-ı Kerim'den ayetlerin ustalıklı bir yazımını sergiliyor. Her İslami dekorasyon temasına mükemmel bir katkı olan bu zamansız sanat eseri her zaman değer görecek. Ambiyansı güzelleştirdiği gibi, mesajı, dinginliği ve hikmeti de hatırlatır. Her parça benzersizdir ve Kuran'dan ayetlerinin zevkli bir tasvirini sunar. Organik yaprak üzerine elle işlenen her detay, olağanüstü işçilik, bu değerli yaprak sanatının zamansız kalmasını sağlıyor. İslami duvar dekoru ev, ofis veya özel birine anlamlı bir hediye olarak tercih edilebilecek mükemmel bir seçimdir. Zarafeti ve yadsınamaz büyüleyici güzelliği ile her odaya çarpıcı bir odak noktası getirecektir. Bu modernize edilmiş İslam sanatıyla evinize bir güzellik ve huzur dokunuşu getirin.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 21 x 33 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...