Tezhip Süslemeli Osmanlı Tuğra Mührü Yaprak Sanatı 21x36 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Altın varak süslemeleri de göz alıcı tezhip sanatı süslemeli Osmanlı mührü tuğra motifinin ön planda olduğu eşsiz yaprak sanatı, her eve benzersiz hisler eklemek için mükemmel bir seçimdir. Detaylara gösterilen azami özenle üretilen bu Osmanlı tuğrası yaprak sanatı, her tür iç ya da dış mekan dekorasyonu için şık bir seçim olacaktır. Tarih ya da özellikle Osmanlı hayranı bir yakınınıza rahatlıkla hediye edebileceğiniz anlamlı eser, her alana özel bir dokunuş katacak muhteşem bir tasarıma sahiptir. Dikkat çekici tasarımıyla klasik ve modern unsurları birleştiren bu dekoratif yaprak sanatı, oturma odanızın veya mutfağınızın öne çıkan parçası olacak. Canlı ve kişilik dolu bu Osmanlı Tuğrası ev dekorasyonu, kendine özgü tarzı ve tasarımıyla her türlü sanat koleksiyonuna güzel bir eklenti olacak. Dikkat çekici tasarımıyla bu yaprak sanatı kesinlikle bir sohbet başlatıcı olacak. Güçlü bir mesaj taşıyan bu eser ile tarihinize olan bağlılığı gösterin. 
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 21 x 36 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...