Tezhip Motifi Detaylı Bakır Osmanlı Kaftanı

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Bakırdan tamamen elde yapılan Osmanlı kaftanı klasik tezhip motifleriyle süslü yüzeyi, ince detayları ve ustalıklı bakır işçiliğiyle, evinize ve ofisinize benzersiz bir hava katacak. Dekoratif amaçlı da kullanabileceğiniz Osmanlı sultan kaftanı üzerindeki lale ve çiçek işlemeleriyle göz alıcı ve bakır parıltılarıyla dikkat çeken bir tasarım sunuyor. Bir kol ucundan diğerine yaklaşık 52 cm olan kaftan 44 cm ye varan yüksekliğiyle de sergilendiği her alana tarihten bir dokunuş katarken oldukça dikkat çekecek bir eser. Sanatsal ve estetik şekilde tasarlanmış bakır padişah kaftanının detayları elde incelikle işlenirken, hem anlamlı bir sanat eseri hem de ortamınızı renklendirecek bir parça olarak ev veya ofis ortamlarınıza şık bir dokunuş katacak. Çağrıştırdığı güç ve ihtişam gibi kavramlarda da hem sevdikleriniz hem de tarih ya da Osmanlı Devleti tutkunları için çok hoş ve özel bir ev hediyesi seçeneği olacak bakır padişah kaftanı tüm ambiyansınızı renklendirmeye aday.
  • Bakır
  • Yükseklik x Genişlik / 52 x 44 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedCoppersmithing
ArtistEirene Tower Art Gallery
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...