Nazar Ayeti Yaprak Sanatı 19x27 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Zarif ve göz alıcı tasarımıyla el yazımı Nazar Ayeti yaprak sanatı her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Evinize güzellikle birlikte koruma getirmenin benzersiz ve anlamlı bir yolunu arıyorsanız, bu nadir el yazması Nazar Dua'sı yaprak sanatı doğru seçim olacaktır. Tamamen el yapımı olan bu göz alıcı yaprak oyma sanatı, gerçek organik kauçuk ağacı yaprağı üzerine altın renginde yazılmış koruyucu bir nazar duası tasarımına sahiptir ve kesinlikle her odaya bir cazibe dokunuşu katacaktır. Botanik bir sanat tasarımıyla ambiyansınıza benzersiz bir hava katacak el yapımı yaprak sanatı negatif enerjiden korunmayı simgeleyen mesajıyla evinize bir şans ve bereket havası getirir. Bu nadir parçanın bakışları üzerine çekeceğinden ve evinizin tasarım estetiğini yükselteceğinden emin olabilirsiniz. Bu eşsiz nazar duası yaprak sanatı ile kendinize ya da sevdiklerinize şık bir hediye verin. Hemen bu güzel ve anlamlı parçayla evinize pozitif enerji ve bereket getirin. 
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 19 x 27 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...