Muhammed İslami Hat Yaprak Sanatı 19x30 cm

Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Rüzgar gülü şeklindeki el yazması "Muhammed" yaprak oyma sanatı, her bir ev ya da ofis için mükemmel bir seçimdir. Muhammed İslami kaligrafisi tamamıyla elde üretilmiş bir eser olup hem modern hem de geleneksel unsurları bir araya getiren güzelliği en ince şekilde yakalar. Zarif, yel değirmeni şeklindeki altın ve kırmızı arka plan üzerinde siyah renkte ortaya çıkan görkemli Muhammed İslami hat yazısı, bu parçayı şaşırtıcı derecede zarif bir odak noktası haline getiriyor. Bu yaprak oyma sanatı organik kauçuk ağacı ya da diğer ismiyle "ficus elastica" yaprağından yapılmıştır. Kırmızı ve altın ağırlıklı renkleri, onu gören herkes için keyifli bir görsel deneyim yaratarak İslami hat sanatının özünü ortaya çıkarır. Bu detaylı sanat eseri, yaşam alanınıza bir incelik ve güzellik havası getirecek. Bu çarpıcı yaprak sanatı evlerine özel bir şeyler katmak isteyen herkes için ideal şeçimdir. Modern stil ve geleneksel yöntemlerin karışımı, onu değerli bir hediye seçeneği de yapıyor. İster bir inanç hatırlatıcısı olarak isterse sadece dekoratif bir öğe olarak hizmet etsin, rüzgar gülü formundaki bu İslami duvar sanatının her alana ihtişam ve zarafet duygusu getireceği kesin. Bu göz alıcı İslami ev dekorasyonu parçasıyla sevginizi ve takdirinizi gösterin.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 19 x 30 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedIllumination Art , Leaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...