Kelebek Motifli Bismillah Mavi Yaprak Sanatı 18x32 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Kelebek şeklindeki "Bismillah" yaprak oyma sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Kelimenin tam anlamıyla "Tanrı'nın adıyla" anlamına gelen Besmele/Bismillah yazan çarpıcı, yaratıcı bir tasarıma sahiptir. Mavi renkli kelebek yaprak eserin, onu gören herkesi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Özenle elde yapılmış bu Bismillah yaprak oyma sanatı, her İslami dekorasyon teması için olmazsa olmazdır. Her alana özel bir dokunuş katacak karmaşık ayrıntılarla muhteşem bir tasarıma sahiptir. Bu kelebek şeklindeki Arapça kaligrafi, size ve ailenize daima Tanrı'yı her şeyin önüne koymanızı hatırlatmanın ideal bir yoludur. Göz alıcı tasarımıyla bu modern kaligrafi duvar sanatı, oturma odanızın veya çocuk odanızın öne çıkan parçası olacak. Canlı ve kişilik dolu bu İslami ev dekorasyonu, kendine özgü tarzı ve tasarımıyla her türlü sanat koleksiyonuna güzel bir eklenti olacak. El yapımı kelebek şeklinden, karmaşık detaylarına kadar bu duvar sanatı kesinlikle bir sohbet başlatıcı olacak. Güçlü bir mesaj taşıyan bu ender yaprak sanatı ile inancınızı gösterin. İslami kaligrafi sanatı ile evinize biraz manevi kültür katın. İster oturma odanıza ister çocuk odanıza asmaya karar verin, bu duvar sanatı her alana özel bir dokunuş katacak. Evinize huzuru çağırın ve bu zamansız sanat eseri ile inancınızı gösterin.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 18 x 32 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...