Kauçuk Yaprağı Üzerine Elif Vav Tezhip Sanatı 18x33cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Göz alıcı tasarımıyla kauçuk yaprağı üzerine el yazması Elif Vav tezhip sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Tezhip süslemeleriyle ve çarpıcı renklerle öne çıkan Elif Vav yaprak sanatı ile tanışın. Bu sofistike İslami duvar dekoru, evinizin her odasında kendini konuşturacak. El yapımı bu İslami ev dekoru, onu gören herkesin dikkatini çekecek desenlere sahiptir. Eşsiz motifler ve botanik yönü ile her dekor stiline modern bir dokunuş katıyor. İslami duvar sanatı, kırmızı tonlar ve altın varak kullanılarak akriliklerle elde boyanmış ikonik bir tasarıma sahiptir. Arapça hat yazılı yaprak sanatı, ambiyansınızda kesinlikle bir konuşma başlatıcı olacak benzersiz ve özel bir parçadır. Zamansız ve modern bir duvar dekoru arayanlar için mükemmel seçim olan bu duvar sanatı sadece güzel ve zarif değil, aynı zamanda anlamlı ve ruhani bir mesajı da taşıyor.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 18 x 33 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...