İkra Suresi Tezhip Süslemeli Yaprak Sanatı 18x27 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Altın renkler ve siyahın yarattığı zıtlıkla harika gözüken İkra Suresi yaprak sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Tezhip süslemeleriyle öne çıkan el yazımı İkra Suresi'nin sergilendiği her yalanda bakışları toplayacağına emin olabilirsiniz. Herkes bu nadir eserin zengin İslam kültürüne olan mesajına , ustalıklı el işçiliğine ve tasarımına hayran kalacak. Bu organik ev dekoru, kauçuk ağacı yaprağı olarak adlandırılan ve özenle seçilmiş "Ficus Elastica" yaprağı üzerine tamamen elde yapılmıştır. Altın varaklı ve tezhip süslemeli İkra Suresi yaprak sanatı, renklerin canlı olması için en kaliteli sanat malzemeleriyle ve özenle üretilmiştir. Bu geleneksel sanattaki her bir kauçuk ağacı yaprağı elde oyulmuş ve daha sonra yetenekli zanaatkarlar tarafından detaylara büyük özen gösterilerek elde boyanmıştır. Bu şık ve güçlü eserle evinize veya ofisinize ihtiyaç duyduğu korumayı verin. Sadece herhangi bir dekora anlamlı bir katkı yapmakla kalmaz, aynı zamanda sevdikleriniz için de harika bir hediye seçeneği olacaktır.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 18 x 27 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...