İhlas Suresi Altın Varaklı Çınar Yaprağı Üzerine Yazılı Hat Duvar Dekoru 20x20 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Dikkat çeken altın renkli görüntüsüyle el yazması İhlas Suresi yaprak sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Ev dekorunuza güzel bir hava katmak istiyorsanız, bu eşsiz İhlas Suresi yaprak oyma sanatı mükemmel seçim olacaktır. Bu modern İslam sanatı, İslam inancını yaratıcı bir şekilde kutlarken her ambiyansa harika bir katkı yapar. El yapımı bu nadir duvar süsü, geleneksel İslam sanatları ile modern tasarımın karışımı olarak misafirlerinizin dikkatini çekecektir. Canlı renkleriyle bu İhlas Suresi modern yaprak sanatını hayata geçirirken ince detayların öne çıkması için özel çaba sarf ediliyor. İlham vermek için tasarlanan bu göz alıcı duvar sanatı, evinizdeki veya ofisinizdeki her odaya mükemmel bir eklentidir. Yaprak üzerinde yer alan İslami kaligrafi, ilahi korumanın günlük bir hatırlatıcısıdır ve bu, onu oturma odası, salon ve ofis için ideal bir duvar süsü haline getirir. Modern ve şık tasarımıyla bu güzel İslam sanatı her duvara yeni bir soluk getirecek. İster evinizde dekoratif bir odak noktası olarak asın, ister Müslüman bir hediye fikri olarak verin bu yaprak sanatı onu gören herkes üzerinde olumlu bir izlenim bırakacak.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 20 x 20 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...