Hüvallahülezi Tezhip Süslü Hediyelik Ev Dekoru 19x29 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Organik kauçuk ağacı yaprağı üzerine ustalıklı tezhip sanatıyla süslü bu kırmızı, beyaz ve mavi tonlardaki yaprak sanatı, evinizin dekorunu öne çıkartacak. Tamamen elde üretilen bu değerli el oyması yaprak sanatı, kırmızı bir arkaplan üzerine mavinin tonlarında şık bir tasarım üzerine altın akrilikle yazılan Hüvallahülezi İslami hat sanatını ön plana çıkartıyor. Bu doğal yaprak, evinizin her duvarına benzersiz bir hava katarak ve konuklarınızı kesinlikle etkileyecek ve çarpıcı bir odak noktası sağlayacaktır. Hem modern hem de geleneksel mekanlar için doğru seçim olan bu İslami sanat tasarımına yeni bir yaklaşım, dekorasyon temalarınıza şık bir dokunuş eklemek için mükemmeldir. Detaylara verilen özenle hazırlanan kauçuk ağacı yaprağından oyulan İslami duvar dekoru, geleneksel duvar sanatılarına benzersiz ve bir alternatiftir. Bu botanik duvar sanatı, duvarlarınıza derinlik ve boyut katacak canlı renklere ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Bu şık yaprak sanatıyla iç mekanlarınıza çekici bir dokunuş getirin. Sofistike bu duvar sanatı, her odaya zarafet ve tarz getirerek kalabalığın arasından sıyrılacak.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 19 x 29 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...