Hasbinallah Yaprak Sanatı Yeşil Ev Dekoru 18x32 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Zarif tasarımıyla dikkat çeken yeşil renkli Hasbinallah yaprak sanatı her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Evinize ya da ofisinize, doğanın İslami sanatla buluştuğu benzersiz ve anlamlı bir eser arıyorsanız, yatay tasarımıyla çok şık gözüken bu altın varaklı Hasbinallah yaprak sanatı doğru bir tercih olacaktır. Tamamen el yazması olan bu göz alıcı yaprak sanatı, gerçek kauçuk ağacı yaprağı üzerine altın varaklı arka plan üzerine yatay şekilde el yazması Hasbinallah tasarımıyla her odaya bir cazibe dokunuşu katacaktır. Botanik sanat tasarımıyla ambiyansınıza benzersiz bir hava katacak el yapımı Hasbinallah yaprak sanatı evinize bir şans ve bereket havası getirecek. Bu nadir parçanın bakışları üzerine çekeceğinden ve evinizin tasarım estetiğini yükselteceğinden emin olabilirsiniz. Bu eşsiz Hasbinallah yaprak sanatı ile kendinize ya da sevdiklerinize şık bir hediye verin. Hemen bu güzel ve anlamlı parçayla evinize pozitif enerji ve bereket getirin.
  • Müge Türk ?
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak 
  • 18 x 32 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır) 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...