Gül Motifli Muhammed Hat Yaprak Sanatı 22x30 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Sade ve zarif tasarımıyla dikkat çeken gül motifli Muhammed el yazması hat yaprak sanatı, her eve ilahi ve benzersiz hisler eklemek için mükemmel seçimdir. Bu zamansız parça, estetik görünümüyle evinizdeki her alana incelik ve tarz duygusu getirecek bir eserdir. Pembe renkli zarif gül motifi, tasarımı öne çıkaran gri bir arka plana üzerine işlenmiştir. Bu nadir Ficus Elastica(kauçuk ağacı yaprağı) tamamen el yapımıdır. Yaprak sanatının renkleri ambiyansınızdaki her odaya sıcak ve davetkar bir hava katar. Gülün yumuşak pembe tonu, uzun bir günün ardından rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir. Krem ve bejin yumuşak arka plan tonları bu parçanın güzelliğini artırır ve dinginlik ve huzur duygusu yaratır. Bu büyüleyici İslami hat Muhammed yaprak sanatı, İslami bir duvar dekoru ve aynı zamanda sofistike bir eser arayanlar için mükemmeldir. İster boş bir duvarı süsleyecek olsun, ister bir odanın köşesindeki bir masanın üstünde sergilensin, bu klas ev dekoruna kesinlikle hayran kalacak ve onu takdir edeceksiniz.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 22 x 30 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...