Gül Motifli Mevlana Semazen Yaprak Sanatı 20x20 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Gerçek çınar ağacı yaprağı üzerine tezhip ve hat sanatı işlemesiyle benzersiz bu Mevlana semazen yaprak sanatı her ortama benzersiz bir dokunuş katacak. Mevlana'nın "Ya Olduğun Gibi Görün Ya Da Göründüğün Gibi Ol" sözünün yazılı olduğu semazen figürü, ve yaprağın kendi dokusu üzerine tezhip sanatıyla işlenen gül çiçekleri motifleriyle bu zarif yaprak sanatı ambiyansınızın havasını değiştirmek için yeterli olacaktır. Tasavvuf felsefesinin özünü taşıyan yaprak sanatı "sevmekle" ilgili mesaj veriyor. Çınar ağacı üzerine işlenen bu gül motifli Mevlana semazen sanatının arkasındaki fikir, bize her yaşam formunun kalbinde ilahi bir ruh olduğunu hatırlatmak için birebirdir. Hepimizin birbirimize bağlı olduğumuzu ve kendimizden çok daha büyük bir şeyin parçası olduğumuzun hatırlatıcısı bu derviş figürlü İslami eser mekanınıza sevgi, barış ve enerji getirecek.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 20 x 20 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...