Ayasofya İstanbul Yaprak Üzerine Minyatür Sanatı 15x20 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Zarif tasarımıyla ve dikkat çekici el işçiliği minyatür sanatıyla İstanbul Aya Sofya'nın resmedildiği yaprak sanatı muhteşem şehri her eve taşımak için mükemmel seçimdir. Eviniz ya da ofisiniz için, İstanbul'un sanatla buluştuğu benzersiz ve anlamlı bir eser arıyorsanız, yatay tasarımıyla bu ustalıklı minyatür sanatıyla el yapımı Aya Sofya İstanbul yaprak sanatı doğru tercih olacaktır. Bu sade ve göz alıcı yaprak sanatı, organik kauçuk ağacı yaprağı üzerine altın varaklı ve akrilikle yatay şekilde Minyatür sanatıyla yapılan İstanbul'un tanıdık yapılarından biri olan Aya Sofya tasarımına sahiptir ve kesinlikle her odaya bir cazibe dokunuşu katacaktır. Botanik sanat tasarımıyla ambiyansınıza benzersiz bir hava katacak el yapımı İstanbul Aya Sofya yaprak sanatı evinize şık bir hava katacak. Bu nadir parçanın bakışları üzerine çekeceğinden ve evinizin tasarım estetiğini yükselteceğinden emin olabilirsiniz. Bu eşsiz yaprak sanatı ile kendinize ya da seyahat sever yakınlarınıza şık bir hediye verin. Hemen bu güzel ve anlamlı parçayla evinize şehri ve pozitif enerjiyi getirin.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 15 x 20 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...