Allah'ın Dediği Olur Tezhip Süslemeli Yaprak Sanatı 16x28cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Göz alıcı tasarımı ve renk seçimiyle altın varak ve akrilikler kullanılarak kauçuk ağacı üzerine yapılan bu hat ve tezhip sanatı, doğanın güzelliğine eşsiz bir estetik katıyor. Üzerinde "Allah'ın Dediği Olur" yazılı bu nadir yaprak sanatı, hiçbir parçanın birbirine benzemediği özel olarak seçilen gerçek ve doğal kauçuk yapraklardan elde oyularak yapıldığından, duvarlarınıza astığınız her bir yaprak eseri eşsiz kılıyor. Modern İslami eser, evinize ve ofisinize manevi huzur ve dinginlik duyguları getirecek. Tezhip süslü yaprak sanatının tasarımı güzelliğinin yanı sıra çok güçlü bir mesajı da taşıyor. Duvarlarınıza benzersiz ve düşünceli bir dokunuş eklemek için bu yaprak sanatını her odada sergileyebilirsiniz. Kauçuk ağacı üzerine yapılan yaprak sanatı, inancınızı şık bir stille ifade etmenin doğru yoludur. Cesur altın tonlar yaprağın kahverengi arka planına karşı öne çıkarak, dikkat çeken güçlü bir duygu ifade ediyor. İnancı hatırlatan bu İslami hat sanatı size ilham verirken yaprakların doğal ve rustik desenleri, sizi düşünmeye ve hatırlamaya çeken huzurlu bir atmosfer yaratır. Kauçuk yaprak sanatının kalitesi ve el yapımı işçiliği tek kelimeyle eşsizdir. Renkler oldukça canlıdır, böylece nereye asarsanız asın her yerde muhteşem görünür. En kaliteli sanat malzemeleri kullanılarak el yapımı bu duvar sanatı, evinizin şık kalmasına yardımcı olacaktır. "Allah'ın Dediği Olur" ifadesini içeren bu eşsiz yaprak sanatı ile dekorasyonunuza inanç ve güzelliği getirin. Manevi yansımayı teşvik etmek için mükemmel olan bu ev dekoru, her yaşam alanını yükseltecek etkileyici bir eserdir.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 16 x 28 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeFor Artworks Out of Stock Time To Complete is 30-40 Days
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...