3 Kul Koruyucu Sureler Yaprak Sanatı 14x20 cm

The product is out of stock.
Original Certified
Free Global Shipping
Secure shopping
Akrilik ve altın varak kullanılarak elde yapılan bu "3 Kul" yaprak oyma sanatı, doğanın güzelliğine eşsiz bir estetik sunuyor. Yaprak sanatımız, hiçbir parçanın birbirine benzemediği gerçek ve doğal kauçuk yapraklardan elde oyularak, duvarlarınıza astığınız her bir yaprak eserini benzersiz kılıyor. Koruyucu sureler olan İhlas, Felak ve Nas surelerini taşıyan tasarımı ve altın varaklı çiçek süslemeleri ile ev dekorunuza kendi tarzınızı yansıtan mükemmel tamamlayıcıdır. Her yaprak, tasarımın çarpıcı ayrıntılarını ortaya çıkarmak için elde dikkatlice oyularak boyanır. Her bir yaprak benzersizdir ve organiktir, bu sebeple yaprak oyma sanatındaki eserler, kauçuk yapraklarının doğası gereği farklı boyutlarda olacaktır. Yaprak sanatımızla evinize doğanın güzelliğinden bir dokunuş getirin. Her parça, sevgi ve özenle hazırlanmış olup, her parçayı her odada mükemmel bir şekilde sergilenmeye uygundur. Gelenekselden moderne, rustikden, klasiğe bu sanat formu herkes için bir şeyler sunuyor. Duvarınıza ihtiyacı olan güncellemeyi vermeyi unutmayın. 3 Kul yaprak oyma sanatı ile evinizin alacağı taze görünümün ve doğa sevgisinin tadını çıkarın.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 14 x 20 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Technique UsedLeaf Carving Art
ArtistMüge Türk / Leaf Carving Artist
Custom Art Production TimeProduction Time (Approximately 30 Days)
DELIVERY

If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.

If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.

Free shipping on all orders!

After your order is delivered to the cargo, the tracking number will be shared with you.

The buyer is responsible for any customs and import duties that may apply to your overseas orders.
Delays at customs are out of our responsibility, thank you for your understanding.
Similar Products
How can we help you?
Loading...