Üç Semazen Kanvas Tablo 80x120cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Soyut arka plan üzerinde sarı tonlarda üç semazen figürünün tasvir edildiği kanvas tablo, ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak. Sade bir tasarıma sahip olan bu tuval eser yaşam alanınızı manevi bir dinginlik dokunuşuyla dolduracaktır. Gözü güzelliğe ve ilahi takdire sahip olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Üç semazen kanvas tablo, İslami sanatları seven ve takdir eden herkes için anlamlı bir seçimdir. Mevlana dervişleri tarafından gerçekleştirilen geleneksel İslami tasavvuf sema ritüelinden ilham alan eser göz alıcı bir sanat eseri yaratmak için özenle seçilen rahatlatıcı renkleri ile göz yormayan sade bir tasarıma sahiptir. Bu zarif semazen dini sanatı ile yaşam alanlarınıza manevi güzellik getirin. Dinin ilahi ve mistik gücünü hatırlatmak isteyen herkes için mükemmel olan bu duvar sanatı, her odaya çekici bir ektir. Canlı renkleri evinize huzur ve uyum getirirken duvarlarınıza çarpıcı bir görsellik katsın. Huzur ve sükunet vizyonuyla bu minimal ev ya da ofis dekoru sergilendiği her alanda net bir tefekkür, sessiz yansıma etkisi sağlar.
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 80 x 120 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikYağlı Boya
SanatçıMustafa Eldeniz / Yağlı Boya Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...