Selam Veren Dervişler Kanvas Tablo 100x150 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Selam veren 7 semazen dervişin resmedildiği bu çarpıcı Mevlana tasavvuf sanatı ile semazenlerin güzelliğini sizler de yaşayacaksınız. Dervish İslami tuval sanatı, Mevlevi tasavvufunun beyazlar içindeki geleneksel dervişlerin zarif bir figürünü sergiliyor. Bu Semazen sanatı, zengin dokular ve canlı renklerle yaratılmıştır. Dervişlerin güzelliği ve gizemi eserde canlanıyor ve figürleri izlerken bir merak duygusu da uyandırıyor. Semazen tablosu geleneksel kültürün zarafetini ve gücünü ilk elden deneyimlemenizi sağlar. Mevlana sufi eseri, her ev veya ofis alanına mükemmel bir katkı sağlarken Mevlevi geleneğinin huzur ve neşesini hayatınıza da davet edecektir. Hareketlerinin görsel temsilinin, hayatınızın her alanında bir denge ve uyum elde etmeniz için size ilham vermesine izin verin. Bu Dervish kanvas tablo, evinizde ne tür bir dekora sahip olursanız olun, harika bir sohbet başlatıcı olacak. İzleyiciler, herhangi bir odaya karakter ve derinlik katacak canlı renklerden memnun kalacaklar. Eser semazen formunun ardındaki zamansızlığı ve manevi mesajı ilham verici bir şekilde hatırlatıyor. Mevlana Tasavvuf sanatı ile semazenlerin büyüsünü ve güzelliğini evinize getirin. Bu derviş sanatı, daha büyük bir şeyle bağlantı kurarken kendinizi ifade etmenin benzersiz bir yolunu sunarak size ilham ve keyif verecek. 
  • Mustafa Eldeniz
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya
  • 100 x 150 santimetre
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikYağlı Boya
SanatçıMustafa Eldeniz / Yağlı Boya Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...