Hürrem Sultan ve Cariyeleri Kanvas Tablo 75x115 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Osmanlı döneminden saray sahnesinin canlandırıldığı bu yağlı boya kanvas tabloda Hürrem Sultan ve haremdeki cariyeleri detaylı bir ustalıkla resmediliyor. Hürrem Sultan yağlıboya tablo, tarihi figürlerin yer aldığı muhteşem bir Osmanlı tarzında sanat eseri arıyorsanız veya evinizi ya da ofisinizi öne çıkaracak eşsiz parça arıyorsanız doğru seçim olacaktır. Haremdeki cariyeler yağlı boya tablosu, 17. yüzyıldaki Osmanlı İmparatorluğu'nun saltanatından ilham alan tamamen el yapımı bir parçadır. Oryantalist esintiler taşıyan resim, Osmanlı İmparatorluğu'nun lüks yaşamını gösteren turuncu kilimler ve altın işlemelerle süslenmiş yemyeşil bir harem içinde özenle giyinmiş cariyelerin yer aldığı bu muhteşem yüzyılın inanılmaz bir karesini yakalıyor. Bu kanvas tablo, evinizi gerçek bir saray gibi gösterecek çarpıcı bir sanat eseridir. İster duvara asın ya da ofiste sergileyin, bu tablo kesinlikle bir sohbet başlatıcı olacaktır. Canlı renkleri ve zengin detayları, çarpıcı bir duvar dekoru yaratacak şekilde seçilmiştir. Giydiği egzotik kıyafetlerden harem duvarlarının manzarasına kadar Hürrem Sultan'ın günlük hayatının ince detaylarına hayran kalacaksınız. Bu tablo, her odaya biraz imparatorluk ihtişamı getirecek ve kesinlikle dekorunuzun öne çıkan parçalarından olacak. Bu zamansız sanat eseri ile evinize bir tarih dokunuşu katın. Hürrem Sultan tablosu, asıldığı her alanda unutulmaz bir gösteri olmayı vaat ediyor. Bu muhteşem duvar sanatı ile tüm bakışları üzerinize çekmeye hazır olun.
  • Tara Jahangiri 
  • Kaliteli tuval üzerine yağlı boya 
  • 75 x 115 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikYağlı Boya
SanatçıTara Jahangiri / Yağlı Boya Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...