Tezhip İşlemeli Osmanlı Fermanı Hat Tablo 35x100 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Osmanlı fermanı formundaki el yazması ve altın varaklı tezhip işlemeli İslami hat eseri, Osmanlı İmparatorluğu'nun zengin ve güçlü tarihine olan takdirinizi göstermenin mükemmel bir yoludur. Çarpıcı vintage görünümlü parça, güzel bir etki yaratacak şekilde aharlı doğal kağıt üzerine el işçiliğiyle üretilmiştir. İslami kaligrafi metni, is mürekkebiyle yazılmış olup, arka planla göz alıcı bir kontrast oluşturur. Osmanlı Fermanı eserinin tasarımında geleneksel Osmanlı kaligrafi tarzından esinlenilmiştir. İnce detaylar, canlı renkler ve yazılar bu eski tabloyu gerçek bir sanat eseri haline getiriyor. Osmanlı duvar dekoru her odayı aydınlatacak türünün tek örneğidir. Osmanlı İmparatorluğu'na ve onun zengin kültürüne ve tarihine olan takdirinizi göstermenin mükemmel bir yoludur. Bu güzel eseri evinize veya ofisinize asın ve size her gün Osmanlı İmparatorluğu'nun ihtişamını ve gücünü hatırlatmasına izin verin. El yazması Osmanlı fermanı, her bir eve, ofise veya açık alana harika bir katkı yapacaktır. Hayatınızdaki tarih veya sanat aşığı için de mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır. Osmanlı İmparatorluğu'nun büyüklüğünü kutlamak için bu muhteşem eseri koleksiyonunuza ekleyin!
  • Elif İfta Yıldız
  • Ekstra ince aharlı kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak
  • 35 x 100 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıElif İfta Yıldız / Tezhip Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...