Osmanlı Fermanı Hat Tablo 35x100 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
El yazması Osmanlı fermanı İslami hat tablosu, sergilendiği her mekana zarafet ve incelik katabilecek eşsiz ve değerli bir eserdir. Osmanlı fermanları, padişah ya da diğer yüksek rütbeli yetkililer tarafından yazdırılan belgelerdi. Bunlar son derece ayrıntılıydı ve genellikle usta hattatlar tarafından hat sanatıyla yazılmış olurdu. Duvarınızda asılı bir el yazması Osmanlı fermanı, sohbet başlatmanın harika bir yolu olabileceği gibi sanat koleksiyonunuza da büyüleyici bir katkı sağlayacaktır. Osmanlı İmparatorluğu'nun siyasi, kültürel ve sosyal tarihine kısa bir bakış sağlayan bu İslami el yazmasını ister tarih meraklısı, ister sanat koleksiyoncusu, ya da sadece ince işçiliği takdir eden birisi olun, çok beğeneceksiniz. Bu el yazması Osmanlı fermanları sadece estetik açıdan hoş olmakla kalmayıp tarihsel olarak da önemlidir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kanunları, gelenekleri ve uygulamaları hakkında fikir verebilir ya da siyasi ve sosyal yapılarına ışık tutabilirler. Osmanlı fermanlarını evlerde sergilenebileceği gibi, işyerlerinde ve ofis ya da dış mekanlarda da dekoratif olarak kullanılmaktadır. Basit ince bir çerçeveyle duvara asılabilirler ve böylece her alana zarafet katarlar. El yazması Osmanlı fermanları elegan parçalardır ve tarihsel önemleri onlara değer katmaktadır. Bunlar sadece birer kağıt eser değil, Osmanlı İmparatorluğu'nun güzelliğini ve gücünü yansıtan gerçek birer sanat eserlidir. İster bir koleksiyoncu olun, isterseniz sadece ev dekorasyonunuza eklemek için eşsiz tarihi bir parça arıyor olun, her durumda el yazması bir Osmanlı fermanı harika bir seçim olacaktır.
  • Elif İfta Yıldız
  • Aharlanmış doğal kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak
  • 35 x 100 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıElif İfta Yıldız / Tezhip Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...