Osmanlı Fermanı El Yazması Hat Tablo 35x70 cm

Das Produkt ist nicht auf Lager.
Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
El Yazması Osmanlı fermanı, aharlı doğal kağıt üzerine is mürekkebiyle yazılan ve tezhip çalışması işlenen ev ve ofis dekorasyonunuza zarafet katacak doğru bir seçimdir. Osmanlı tarzında İslami hat sanatıyla elde yazılmış olan bu dekoratif tablo, evinizin her odasına gösterişli bir güzellik katabilen bir sanat yapıtıdır. El yazması Osmanlı fermanı ince ayrıntılarla ve geleneksel Arapça kaligrafiyle süslenmiş yüksek kaliteli malzemelerden el işçiliğiyle imal edilmiştir. Bu zarif sanat eseri, aharlanmış doğal ince kağıt üzerine is mürekkebi ve akrilik mürekkep kullanılarak yazılmış, tezhipinde ise altın varak kullanılan Osmanlı İmparatorluğu'nun fermanlarından esinlenmiştir. Kağıt üzerindeki ince ayrıntılara sahip İslami metni mükemmel bir şekilde yakalayan bu el yazması Osmanlı fermanı gerçekten de lüks bir görünüme sahip. Oldukça ince olan, doğal ve eskitilmiş kağıt aslına sadık olup metnin zarif görünümünü korurken öne çıkmasını sağlar. Bu göz alıcı vintage belge, Müslüman temalı dekorunuza bir sıcak ve zengin bir dokunuş katacak. Osmanlı döneminin ihtişamlı ve zamansız bir hatırası olarak salona, şömine üzerine, ya da oturma odanıza asın. Tarih tutkunuzu ve kökenlerinizi kendinize hatırlatmak için çalışma odanızın veya kütüphanenizin rafına koyun. Ayrıca tüm bunların yanında hayranlık uyandıran bir sanat eseri olarak da tadını çıkartabilirsiniz. Nasıl sergilemeyi seçerseniz seçin, el yazması Osmanlı Fermanı her eve gerekli mükemmel bir dokunuş olacaktır. 
  • Elif İfta Yıldız
  • Aharlanmış doğal kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak
  • 35 x 70 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıElif İfta Yıldız / Tezhip Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...