Mustafa Kemal Atatürk Portresi Yaprak Sanatı 19x30 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Bu zarif Mustafa Kemal Atatürk yaprak sanatı, Türk Kurtuluş Savaşı'nın ikonik liderini ve günümüz Türkiye'sinin kurucu babasını kutlayan çarpıcı bir eserdir. Gerçek kauçuk ağacı yaprağı üzerine üzerinde el yapımı bir Atatürk portresine sahip bu botanik ev dekoru, her ev veya ofis dekoruna bir güzellik katacak. Bu minimalist tasarım, konuklar ve ziyaretçiler arasında da kesinlikle bir konuşma başlatıcı olacak.

Mustafa Kemal Atatürk 1881'de doğdu ve adalet ve Türkiye ulusunun özgürlüğü için savaşan güçlü bir lider olarak tüm dünyada tanınıyor. Türkiye'yi modernleştirmenin ve laikleştirmenin önemli bir savunucusu ve idealleri bugün bölgede büyük ölçüde etkili olmaya devam ediyor. Reformları arasında kadınlara oy hakkı verilmesi, evrensel eğitimin getirilmesi ve yeni bir alfabe sisteminin getirilmesi yer alıyor. Bu çarpıcı Atatürk yaprak sanatı, Atatürk'e saygı duruşunda bulunmak ve onun mirasını tanımak için tasarlandı.

Tasarımın altın renkleri, her alana şıklık ve enerji katacak. Her tarih tutkunu veya Atatürk hayranı için ideal bir hediye olan bu güzel yaprak sanatı, evinize veya ofisinize canlı bir kültür ve onur dokunuşu getirecek. Atatürk'ün özünü yakalayan bu Mustafa Kemal Atatürk eseri zamansız bir parçadır.
  • Müge Türk
  • Organik kauçuk ağacı yaprağı, akrilik boya ve altın varak
  • 19 x 30 santimetre (Ortalama / her yaprağın boyutu birbirinden farklıdır)
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikYaprak Oyma Sanatı
SanatçıMüge Türk / Yaprak Oyma Sanatçısı
Tedarik KoşuluBenzer Eser Üretilir (30-40 Gün)
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...