Kelime-i Tevhid Nazar Duası Mavi Kanvas Tablo 110x110 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Felak Suresi, Nas Suresi, Kelime-i Tevhid ve Nazar Duasının yazılı olduğu el yapımı kanvas tablo tasarımıyla türünün tek örneği. Altın varakla ve el işçiliğiyle yazılmış bu büyüleyici duvar sanatı, İslami hat sanatının güzelliğini evinize ve ofisinize getiriyor. Göz alıcı bir tasarım ve mavinin canlı tonlarıyla dizayn edilen bu tuval eserde Kelime-i Tevhid, Falak Suresi, İhlas Suresi ve Nazar Ayeti'nin bir arada olduğu bu kompozisyon, misafirleriniz üzerinde pozitif bir etki bırakacaktır. Halk arasında korunmanın ve olumsuz etkilere karşı direncin sembolü olarak kullanılan Nazar Dua'sı, Allah'ın bizlere bahşettiği nimetlerin güçlü bir hatırlatıcısıdır. Kelime-i Tevhid'in hat eseri, zaten etkileyici olan bu parçaya daha da süslü bir dokunuş katarak onu herhangi bir ev, ofis ya da otel için mükemmel bir seçim yapar. Kelime-i Tevhid ve Nazar Dua'sı, sergilendiği her alanda bir dinginlik, maneviyat ve huşu duygusu oluşturur. Titiz detayları, canlı renkler ve girift yazı stili, sizi başka bir boyuta taşıyan büyüleyici bir sanat kompozisyonu yaratır. Yüksek kaliteli tuval, zamanla solmaya karşın uzun ömürlülüdür. Bu zamansız başyapıt ile yaşam alanınızın estetik güzelliğini artırın ve bırakın büyüleyici varlığı konuşsun. 
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 110 x 110 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıAmin / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...