İhlas Suresi Hat Tablo 36x69 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
El yazması İhlas Suresi İslami hat tablosu evinizdeki herhangi bir alana minimal ancak zamansız bir görünüş katmak için ideal bir seçimdir. Bu zarif İslami dekor eseri, yaşam alanlarınıza maneviyat katacak. El yapımı doğal kağıt üzerine siyah is mürekkebi kullanılarak yazılan göz alıcı bir tasarım. Bu detaylı tasarım, incelikli ve zarif olmasına rağmen güçlü bir manevi hissiyat yayıyor. İhlas Suresi'nin güçlü mesajının, tefekkür ve iç huzurunuza ilham vereceğinden emin olabilirsiniz. Kuran'daki en güçlü surelerden biri olan İhlas Suresi'nin, onu okuyanlara içsel bir temizlik, barış ve koruma duygusu getirdiği söylenir. Bu İslami hat sanatı ona şık bir parlaklık ve güzel bir doku kazandıran aharlanmış doğal kağıda tamamen elle yazılmıştır. Yaşam alanlarınıza İslami duyguyu ve manevi ilhamı aşılamak isteyenler için mükemmel bir seçim olan İhlas Suresi tablosu evinizdeki her duvara zerafet ve incelik katacaktır. 
  • Hattat Selma Altıparmak
  • Aharlanmış doğal kağıt üzerine is mürekkebi
  • 36 x 69 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıSelma Altıparmak / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...