İhlas Felak Nas Sureleri Nazar Ayeti Ayetel Kürsi 3 Boyutlu İslami Hat 104x124 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Üzerinde İhlas, Felak ve Nas Sureleriile Nazar Duası ve Ayet El Kursi'nin yazılı olduğu, tasarımıyla görenleri etkileyecek bu 3 boyutlu İslami hat tablo türünün tek örneği olan özel bir eserdir. Siyah tuval üzerine altın varakla işlenmiş el yazımı İslami kaligrafi sanatı, güçlü ve derin bir manevi koruma sunarken aynı zamanda tüm alanlara da zarif ve etkileyici bir dokunuş katar. 3 Kul olarak da bilinen koruyucu sureler İhlas Suresi, Felak Suresi ve Nas Suresi'nin eşsiz birleşimi, ve bunun yanında negatif enerjiden koruduğuna inanılan Nazar Duası ile Kuran-ı Kerim’in en büyük ayeti kerimesi Ayet-el Kürsi eserin sergilendiği alanlarda son derece koruyucu bir kalkan oluşturur.

Taşıdığı anlamlı ve güçlü mesaj, esere 3 boyutlu bir etki vermek için özel teknikle elde yazılmıştır ve bu İslami kanvas tablo da adeta manevi metanetin göz alıcı bir sembolüdür. İster koruma için olsun, isterse evinize zarif bir dokunuş eklerken modern bir tasarım arıyor olun 3 Kul Ayetel Kürsi kanvas tablo harika bir seçim olacaktır. Eşsiz bir dinginlik hissi sunan bu özel eserin, evinize, ofisinize ve tüm yaşam alanlarınıza pozitif enerji katacağından emin olabilirsiniz. İslami duvar dekorlarımız, tasarımlarında en iyiyi ortaya çıkarmak için en kaliteli sanat malzemeleri ve geleneksel teknikler kullanılarak el işçiliğiyle üretilmiştir. Huzur, dinginlik ve koruma getiren bu 3 Kul, Nazar Duası ve Ayetel Kürsi yazılı Arapça kaligrafi eseri herkes için eşsiz bir maneviyat biçimi sunuyor. Sevdikleriniz için ev hediyesi olarak ya da sadece manevi gücün bir hatırlatıcısı olarak kendiniz için olsun bu eşsiz eser alanlarınıza harika bir katkı yapacaktır.
  • Amin
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
  • 104 x 124 santimetre Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıAmin / Hat Sanatçısı
Ebat100 x 120 santimetre
Tedarik KoşuluStokta Olmayan Ürün İçin Hazırlanma Süresi (10-14 Gün)
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...