Hu Meşk İslami Kaligrafi Tablo 50x50 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Hu Meşk aharlı kağıt üzerine el yazması İslami hat eseri güçlü aşk mesajını ifade etmek için minimalist ve el yapımı sanatın güzel bir tasarımıdır. Aşk, sınırları ve kültürleri aşan bir duygudur. Herkesin ilişki kurabileceği bir duygu. "Hu Mesk" anlamına gelen "Aşk", bu duyguyu mükemmel bir şekilde özetler ve onu en doğal haliyle temsil eder. El yazısı tasarımı bir felsefe duygusu taşırken, yumuşak renkler huzurlu bir ambiyansı çağrıştırır. Her ev veya çalışma alanı için mükemmeldir ve göz alıcı bir dekoratif parçadır. İster bir girişe isterse oturma odasına yerleştirilmiş olsun, dikkat çeker ve iyi bir izlenim bırakır. Yaratıcı ilham arayanlar için de mükemmeldir. Hu Meşk, evinizde sevginin gücünü temsil etmenin güzel ve canlandırıcı bir yoludur. Tasarımı, zamansız bir çekicilik sunarak her alana bir sıcaklık ve huzur dokunuşu getirir. 

Selma Altıparmak
Kaliteli tuval üzerine akrilik ve altın varak
50 x 50 santimetre
Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı
Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. ? Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıSelma Altıparmak / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...