Elif Ayetel Kursi İslami Hat Tablo 23X100 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Elif harfi içinde el yazması Ayetel Kursi olan ve altın varak işlemeli İslami hat eseri, iç mekan dekorasyonlarınıza güzellik ve anlam katacak. Aşkla elde yazılmış, maksimum etki için zarif siyah doğal kağıt üzerine ustalıkla hazırlanmış İslami kaligrafi. Bu eser güçlü mesajıyla duvarlarınıza sofistike bir dokunuş katar. Elif Ayetel Kursi kaligrafi eseri her ev için mükemmeldir. Kutsal metinlerde kullanılan geleneksel hat sanatından ilham alan zarif kıvrımları, yaşam alanınıza zamansız bir hava katacak. Bu Elif Vav İslami hat sanatının çarpıcı siyah arka planı, klasik tarzda zarif bir şekilde akan zıt beyaz harflerini mükemmel bir şekilde vurgular. Bunun tüm izleyicilerin dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz. Bu Elif Vav İslami hat duvar süsü, görsel olarak hoş olmasının yanı sıra güçlü bir manevi anlam da taşır. Bu sanat eseri, inancımızın bir hatırlatıcısıdır ve hayatta hangi koşullarla karşılaşırsak karşılaşalım, Tanrı'nın her zaman bizimle olduğunu nazik bir şekilde hatırlatır. İster evinize ruhani bir dokunuş katmak, isterse İslami sanat eserlerinin güzelliğini takdir etmek isteyin, bu Elif Ayetel Kursi harika bir tamamlayıcıdır. Asın ve evinize güzellik ve derin anlam getirin. 
  • Selma Altıparmak 
  • Kaliteli tuval üzerine akrilik mürekkep ve altın varak 
  • 23 x 100 santimetre
  • Doğal ışık, aydınlatma koşulları ve görüntüleme cihazlarındaki farklılıklar nedeniyle asıl renkler görsellerden farklı olabilir. Renklerin doğruluğu konusunda endişeniz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıSelma Altıparmak / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...