El Fatiha Tezhip İşlemeli Hat Tablo 50x60 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Siyah arka plan üzerine göz alıcı tezhip detaylarıyla süslenmiş el yazması El Fatiha Suresi İslami kaligrafi eseri, evinize şık bir manevi dokunuş getirmenin mükemmel bir yoludur. Bu güzel Kuran dekorasyon parçası, oturma odasında zarif ve anlamlı bir odak noktası sağlayarak, ya da sergilendiği her iç tasarıma harika bir ek olacaktır. Yüksek kaliteli sanat malzemeleriyle elde üretilmiş Fatiha Suresi'nin ince detayları onu yerleştirdiğiniz her yerde dikkat çekecektir. Fatiha Suresi, Kuran'ın açılış suresidir ve umut, merhamet, rehberlik ve korumayla ilişkilidir. Bu özel dekoratif eserin evinizde olması size ve ailenize her geçişinizde Allah'ın sevgisini ve şefkatini hatırlatacaktır. Bu zarif ev dekoru öğesi, siyahın hakim olduğu doğal kağıt üzerine geleneksel kırmızı tonlarda ince işçilikli bir İslami tezhip sanatıyla çevrelenmiş olup, Fatiha Suresi'nden ayetlerin detaylı kaligrafisini öne çıkaran bir tasarıma sahiptir. Çiçek motifleriyle süslü el yazması Fatiha Suresi'nin zarif ve şık görünümü, klasikten çağdaşa hemen hemen her dekorasyon stiline uymasını sağlar. Evinize bir inanç ve dinginlik dokunuşu getirmek için bu ustalıkla hazırlanmış dekoratif eseri mutlaka seçin. 
  • Selma Altıparmak 
  • Doğal kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak 
  • 50 x 60 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıSelma Altıparmak / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...