Besmele İslami Hat Tablo 35x85 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Besmele el yazması İslami hat tablosu ev ya da ofis dekorasyonunuza taze bir dinginlik ve inanç dokunuşu katacak. Sade şekilde tasarlanmış ve tamamıyla el yazması Arapça hat eseri, eşsiz tasarımı ve İslami unsurları zarif kaligrafi sanatıyla birleştiriyor. Besmele yazılı İslami kaligrafi tablosu , yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak geleneksel yöntemlerle el ile yazılmış olup aharlanmış doğal kağıt, renklerin kalıcı olması için özel is mürekkebi ile yazılmıştır Bismillahirrahmanirrahim 'Allah'ın adıyla' anlamına gelir ve Kuran'da her surenin başında yer alır. Bu İslami eser de, İslam öğretilerine ibadet etmek ve onları takip etmek olan manevi görevimizin bir hatırlatıcısı olarak hizmet ediyor. Besmele tablosu evinizdeki hangi odada olursa olsun öne çıkacaktır. Tek başına veya diğer İslami sanat parçalarının yanına asılabilir. Besmele İslami hat tablosu tüm evinize stil, zarafet ve incelik getirecek. Bismillah kaligrafi eseri, evlerine İslami maneviyatın ve güzelliğin bir dokunuşunu getirmek isteyen herkesin sahip olması gereken bir eserdir. Bu şık tabloyu edinin ve size getireceği huzuru ve dinginliği hissetmeye başlayın. 
  • Selma Altıparmak 
  • Aharlanmış doğal kağıt üzerine akrilik mürekkep ve altın varak 
  • 30 x 85 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıSelma Altıparmak / Hat Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...