Ayetel Kursi ve Bakara Suresi 255. Ayet El Yazması Tablo 35x100 cm

Orijinal Sertifikalı
Schneller Versand
Sicherer Einkauf
Aharlı doğal kağıt üzerine Ayetel Kürsi ve Bakara Suresi 255. ayetin elle işlendiği ve çevresinde Osmanlı tarzı tezhip süslemeleri bezeli muhteşem İslami hat sanatı, her İslami ya da tarihi temalı ev dekorasyonunda veya koleksiyonunda mutlaka gurur duyulacak dini bir mirastır. Tamamen el işçiliğiyle ve zarif detaylarla yazılmış bu hat eser, Kuran'ın en önemli ve anlamlı ayetlerinden biri olan Bakara Suresi'nin 255. âyeti ve Ayetel Kürsi'yi öne çıkarıyor. Güzel eser, usta hattatlar tarafından geleneksel teknikler kullanılarak mükemmel bir şekilde yapılmıştır. Ayetin her ince detayı hassas kalem darbeleriyle, kendi başına bir sanat eseri oluşturacak şekilde dikkatle düşünülmüştür. Arka planda altın ve lacivert işlemeler ve çiçek motifleriyle tamamlanan bu tezhip eseri, yaşam alanlarınızda gerçekten bir odak noktası olacak. Ayatel Kürsi tezhip sanatı, göz alıcı bir ev dekorasyon parçası olmanın dışında, aynı zamanda onu daha da özel kılan bir anlama sahiptir. Kuran'ın bu ayeti Allah'ın gücünden bahseder ve yakında tutulduğunda barış ve koruma getirdiğine inanılır. Gücü yadsınamaz ve bir evde yarattığı rahatlık hissi kelimelerle ifade edilemez bir eser olacaktır. İslami kaligrafi el yazması bu eser, dini mirasınızın ve zarif el işçiliğinin mükemmel birleşimidir. Bu olağanüstü Ayatul Kürsi ve Bakara Suresi duvar dekorunu evinize ekleyin ve getirdiği dinginliği ve huzuru hissedin! 
  • Elif İfta Yıldız 
  • Ekstra ince aharlı kağıt üzerine is mürekkebi, akrilik mürekkep ve altın varak 
  • 35 x 100 santimetre 
  • Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı 
  • Siparişiniz stoklarımızda olan ürünler için 16:00'ya kadar yapılan siparişlerde aynı gün içinde ya da sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır. 
  • Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur. Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
TeknikHat Kaligrafi Sanatı
SanatçıElif İfta Yıldız / Tezhip Sanatçısı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı!

Siparişinizin kargoya teslimi sonrasında sizinle takip numarası paylaşılır.

Yurtdışı siparişlerinizde uygulanabilecek gümrük ve ithalat vergilerinden alıcı sorumludur.
Gümrükte meydana gelebilecek gecikmeler bizim sorumluluğumuzun dışındadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Wird geladen...